„Życie jest za krótkie, by pić kiepskie wino

Naszą pasją jest produkcja alkoholi domowych, a wszystko co domowe kojarzy się ze zdrowiem i z tradycją. Skutecznie opierają się one wszelkim próbom produkcji przemysłowej, nie podlegają standaryzacji a co najważniejsze mają niepowtarzalny, oryginalny smak

Jako sklep Gumijagody chcemy wprowadzić Was do świata domowej produkcji win, miodów czy nalewek. Naszym celem jest zainspirowanie oraz zachęcenie Was do nieustannego tworzenia i doskonalenia przygotowywanych wyrobów.

Dlaczego

Gumijagody?

Fundamentem naszego działania jest przywiązanie do starych, sprawdzonych i tradycyjnych przepisów na trunki domowego wyrobu. Przekażemy wam wskazówki i rady, aby sztuka robienia domowych alkoholi nie miała tajemnic i nigdy nie zanikła.

Aby ułatwić Wam zagłębianie tej wiedzy, stworzyliśmy prostą i przejrzystą stronę, na której znajdziecie produkty, przepisy a także niezbędne porady, które pomogą wam nieprzerwanie doskonalić smak swoich wyrobów.

Wierzymy, że nie raz wrócicie zasilić swój domowy asortyment nowymi produktami z naszej strony i mamy nadzieje, że marka Gumijagody nie raz sprawi, że radość z tworzenia kolejnych trunków, będzie rozpalała Was każdego dnia.

Dziękujemy i cieszymy się że jesteś!